Ogólnopolskie medytacje

Kochani Kriyavani,
w związku z wprowadzonymi w naszym kraju ograniczeniami i zakazem wyjścia (lockdown) wiele naszych cotygodniowych grupowych spotkań medytacyjnych zostało zawieszonych.

Nasz ukochany Guruji w wielu swoich listach zachęca nas abyśmy nie ustawali w praktyce duchowej. Zwłaszcza w tych trudnych czasach przypomina nam abyśmy jednoczyli się we wspólnej modlitwie i medytacji. W jednym z ostatnich listów napisał „W tym czasie medytuj dla siebie i całego stworzenia. Módlcie się za siebie i wszystkich, którzy cierpią na świecie.”

Nie wiemy, kiedy będziemy mogli swobodnie spotykać się i praktykować w swoich grupach medytacyjnych, ale możemy jednoczyć się we wspólnej praktyce niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.
Dlatego też w styczniu rozpoczęliśmy cykl Ogólnopolskich Medytacji Kriya Yogi, do udziału w których bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy. Medytujemy we własnych domach. Jeśli możesz medytuj trochę dłużej i głębiej.

Harmonogram najbliższych ogólnopolskich spotkań medytacyjnych:

13 czerwca 2021 godz. 20.00
27 czerwca 2021 godz.20.00
25 lipca 2021 godz 20.oo
22 sierpnia 2021 godz 20.00

Jeszcze raz bardzo serdecznie zachęcamy i prosimy, zjednoczmy się w tych dniach we wspólnej modlitwie i medytacji.

Z miłością i pokorą,
Zespół Stowarzyszenia Kriya Yogi Polska
========================================================================
O kolejnych terminach Ogólnopolskich Medytacji Kriya Yogi będziemy informować emailem zawsze w pierwszych dniach danego miesiąca a aktualny harmonogram medytacji znajdziesz również na naszej stronie www.kriya.pl.