27 sierpnia – 2 września 2024 KRAKÓW/TŁUCZAŃ

Odosobnienie Medytacyjne i Program Inauguracyjny Centrum Kriya Yogi w Polsce

Serdecznie zapraszamy do Krakowa na wyjątkowy program – Odosobnienie Medytacyjne połączone z uroczystością inauguracyjną Centrum Kriya Yogi w Tłuczani (niedaleko Krakowa).

Podczas tego programu będzie także możliwość otrzymania inicjacji w I i II stopień Kriya Yogi. O inicjacji czytaj tutaj>

Odosobnienie swoją obecnością pobłogosławią:

O Mistrzuczytaj więcej>

O nauczycieluczytaj więcej>

O nauczycieluczytaj więcej>

O nauczycieluczytaj więcej>

O nauczycieluczytaj więcej>

O nauczycieluczytaj więcej>

I. Termin Programu: 27 sierpnia do 2 września 2024

 • 27 sierpnia 2024 we wtorek o g. 19.00 będzie wykład otwarty Paramahamsy Prajnananandy, na który bardzo serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!
  (wykład będzie w Krakowie, prawdopodobnie w centrum, wkrótce podamy więcej szczegółów: miejsce/adres, temat wykładu itp.)
 • 28 sierpnia – 2 września 2024 – Odosobnienie Medytacyjne Kraków Hotel ”Zakliki”
  Odosobnienie rozpoczniemy w środę 28 sierpnia obiadem o godz. 13:00 i skończymy w poniedziałek 2 września również obiadem o g. 13.00.

II. Harmonogram Odosobnienia
Planujemy codzienne sesje medytacyjne (rano, w południe i wieczorem), wykłady, sesje pytania i odpowiedzi, wieczorne satsangi, wieczór artystyczny. Oczywiście będą aukcje, licytacje, „sklepiki” z różnościami itp., z których całkowity dochód zasili konto budowy Centrum Kriya Yogi w Polsce.

29-30 sierpnia będą inicjacje w I i II stopień Kriya (będziemy dysponować dwiema salami medytacyjnymi więc Inicjacje będą równolegle z programem Odosobnienia).

31 sierpnia pojedziemy do Tłuczani, gdzie odbędą się Uroczystości Inauguracyjne Centrum Kriya Yogi w Polsce i Puja (wyjazd i powrót do Krakowa transportem zorganizowanym autokarami, nie będzie możliwości pojechania własnym autem – na miejscu brak parkingu).

III. Miejsce
1. Hotel „Zakliki” Kraków, ul. Zygmunta Starego 130
https://zaklikihotel.pl

Hotel jest blisko lotniska Kraków Balice i z lotniska do Hotelu jest dobry dojazd pociągiem.

2. Do naszej dyspozycji będzie cały hotel:

 • pokoje 3 i 4 osobowe, wszystkie pokoje z łazienkami
 • dwie sale medytacyjne
 • jadalnia

W sumie do dyspozycji mamy ok. 90 miejsc noclegowych. Nie jest to dużo, zwłaszcza, że spodziewamy się również uczestników z zagranicy. W związku z tym w Hotelu kwaterowani będą tylko uczestnicy przyjeżdżający na cały program.
W okolicy Hotelu ‘Zakliki” jest sporo innych hoteli, pensjonatów i apartamentów. Kilka z nich znajdziesz tutaj:  Miejsca Noclegowe Niedaleko Hotelu”Zakliki”.

IV. Koszty/ Opłaty

1. Program (medytacje, nauki i wykłady itd.) :

 • dla osób zakwaterowanych w Hotelu Zakliki – 500 zł za cały program
 • dla osób zakwaterowanych poza Hotelem Zakliki – 110 zł za jeden dzień (220 zł – 2 dni, 330 zł-3 dni 440 zł-4 dni, 550 zł-5 dni)

2. Noclegi:

 • miejsce w pokoju 3 osobowym – 100 zł doba/os
 • miejsce w pokoju 4 osobowym – 72,50 zł doba/os (należy liczyć się z tym, że w niektórych pokojach czteroosobowych może być dostawione dodatkowe spanie „dostawka” 70 zł)

3. Posiłki (posiłki wegańskie/wegetariańskie, będzie możliwość zamówienia poszczególnych posiłków):

 • śniadanie – 35 zł
 • obiad – 40 zł
 • kolacja – 40 zł

4. Jednorazowa opłata 100 zł dla wszystkich uczestników niezależnie od długości pobytu (są to koszty wynajęcia sal medytacyjnych w hotelu, transport autokarami do Tłuczani i z powrotem, wynajęcie namiotu itd.)

V. Płatności

 1. Płatność za program przelewem na konto Stowarzyszenia Kriya Yoga Polska.
 2. Płatność za noclegi przelewem na konto Hotelu „Zakliki”.
 3. Płatność za posiłki gotówką w dniu przyjazdu.
 4. WAŻNE – Po zarejestrowaniu się, każdy uczestnik otrzyma na swoją skrzynkę e-mail szczegółową informację z numerami kont i kwotą do zapłaty oraz terminem do kiedy należy dokonać przelewu.
  Brak płatności w podanym terminie spowoduje wykreślenie z listy uczestników i przyjęcie nowych uczestników.

VI. Zgłoszenia/rejestracja

W związku z tym, że liczba miejsc w Hotelu i sali medytacyjnej jest ograniczona, niezależnie czy będziesz nocował w Hotelu, czy będziesz sobie sam organizował noclegi w Krakowie poza Hotelem, czy też będziesz codziennie dojeżdżał, musisz zarejestrować się na program.

Zgłoszenia wyłącznie poprzez formularz rejestracyjny

Nie ma możliwości rejestracji telefonicznej i e-mailem

VII. Kontakt:
Danusia, e-mail: desadd@o2.pljeśli masz jakieś pytania proszę napisz
tel. 601 910 306

VIII. Dodatkowe informacje

 1. Zabierz ze sobą kocyk i poduszkę medytacyjną.
 2. Jeśli masz jakieś przedmioty, pamiątki czy fanty, wyroby własne, rękodzieła, różne prace artystyczne itd., które mógłbyś i chciałbyś ofiarować na aukcje czy do sklepików, prosimy zabierz je z sobą. Pieniądze z aukcji i sklepików w całości zasilą konto budowy Centrum Kriya Yogi w Polsce. Będziemy wdzięczni za każdy dar!
 3. Jeżeli drzemią w Tobie artystyczna dusza i rozmaite talenty, i chciałbyś dołączyć do grupy osób przygotowujących wieczór artystyczny, napisz na adres e-mail: kriyaartyst@gmail.com lub zadzwoń: Elżbieta tel. 600 220 477

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!